Tel: (0212) 356 4983

Adres: 19 Mayıs Cad. No: 29/B Fulya Şişli, , İstanbul, Türkiye


Süper Künefe, Fulya, İstanbul ili Şişli ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde (19 Mayıs Caddesi) yer alıyor. Süper Künefe, Fulya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süper Künefe, Fulya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

her türlü gıda maddelerinin sütlü tatlılarının baklava kğnefe ve şuruplu tatlıların üretimini yapmak satmak. . . ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Süper Künefe, Fulya
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süper Künefe, Fulya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süper Künefe, Fulya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süper Künefe, Fulya

Aşağıdaki formu kullanarak Süper Künefe, Fulya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...