Tel: (0212) 221 7164

Adres: Melikşah Sok. No: 14 Dük:A Halide Edip Adıvar Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Sun Mobilya Mimarlık Ve Dekorasyon, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Edip Adıvar Mah. mahallesinde (Melikşah Sokak) yer alıyor. Sun Mobilya Mimarlık Ve Dekorasyon yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sun Mobilya Mimarlık Ve Dekorasyon nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her nevi ağaç ve benzeri malzemelerden mobilya üretebilir, ve dekorasyon çalışmaları yapabilir, Şirket konusu ile ilgili gerek kendi ürettiği gerekse hazır olarak mübayaa edeceği bilumum mobilyanın ve dekorasyon malzemesinin toptan ve perakende satışını yapabilir Şirket amacının gerektirdiği tesisleri kurabilir, gayrimenkulleri satın alabilir, bunları kiraya verebilir, başkasına ait gayrimenkulleri kiralayabilir, kendine ait gayrimenkulleri satabilir. Kendine veya başkasına ait gayri menkul mallar üzerinde her türlü ayni haklar tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve 11. 2. 2011 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sun Mobilya Mimarlık Ve Dekorasyon nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sun Mobilya Mimarlık Ve Dekorasyon konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sun Mobilya Mimarlık Ve Dekorasyon

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Sun Mobilya Mimarlık Ve Dekorasyon ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...