Tel: (0216) 310 7424

Adres: Türbe Kapısı Sok. No: 1 Kat: 9 Ahmet Çelebi Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Sümerliler Tekstil, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Sümerliler Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sümerliler Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Örme kumaş, dokuma kumaş, trikotaj kumaş, örme manifatura bez ve her çeşit tekstil, ürünlerini ihraç etmek veya alımını satımını ve ithalini imalatını yapmak veya başkalarına fason yaptırmak, Her türlü boya apre amprime işlerini yapmak veya fason yaptırmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sümerliler Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sümerliler Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sümerliler Tekstil

0 görüş var

Sümerliler Tekstil adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Sümerliler Tekstil
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 310 7424 Sümerliler Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Sümerliler Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...