Tel: (0212) 585 0502

Adres: Silivrikapı Mh. Kocamustafapaşa Caddesi, No: 236 / A, Fatih, İstanbul, Türkiye


Sümbül Efendi Camii, İstanbul ili Fatih ilçesinin Silivri Kapı Mah. mahallesinde (Koca Mustafapaşa Caddesi) yer alıyor. Sümbül Efendi Camii yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sümbül Efendi Camii nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sümbül Efendi Camii
    Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.68 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sümbül Efendi Camii nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sümbül Efendi Camii konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sümbül Efendi Camii

Aşağıdaki formu kullanarak Sümbül Efendi Camii ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...