Sultangazi Belediyesi logo

Tel: (0212) 459 3434 veya 444 23 32

Adres: Uğur Mumcu Mh. Atatürk Bulvarı, No: 54, Belediye Başkanlığı Binası (yeni), Sultangazi, İstanbul, Türkiye


Sultangazi Belediyesi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Uğur Mumcu Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Sultangazi Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultangazi Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Sultangazi Belediyesi
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.79 puan aldı.
  • belediyemize ait veteriner kliniğinin olmadığını öğrendiğimde üzüldüm...

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultangazi Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultangazi Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultangazi Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sultangazi Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...