Tel: (0216) 564 1300

Adres: Sultanbeyli, Rümeysa Sk, 4-16, 34920 Mehmetakifersoy, , İstanbul, Türkiye


Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Rümeysa Sokak) yer alıyor. Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü

1 görüş var

  • Bakali olan koyde suruyle hayvani olan uzerinde millarlarca mal olan bir insan fakirlik komuru veriyorsunuz bunu tum basina dagitacam saidi nursi veysel karani mallahsi no 77 daire 2 bunu size acikca yaziyorum arastirin bakayim yoksa sizde akp nin yandasimisiniz bu konunun pesini birakmayacam gerekirse butun basinida buraya getirecem

    Misafir, 24.12.2013 11:50:00

Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.12 puan almıştır.
Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü
Mehmet Akif Mah.Rümeysa Sokak, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 564 1300 Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...