Tel: (0216) 496 2229

Adres: Fatih Bulvarı No: 89 Abdurrahmangazi Mh. Sultanbeyli, , İstanbul, Türkiye


Sultanbeyli Veteriner, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Mecidiye Mah. mahallesinde (Fatih Caddesi) yer alıyor. Sultanbeyli Veteriner yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultanbeyli Veteriner nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultanbeyli Veteriner nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultanbeyli Veteriner konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultanbeyli Veteriner

0 görüş var

Sultanbeyli Veteriner adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Sultanbeyli Veteriner
Mecidiye Mah.Fatih Caddesi, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 496 2229 Sultanbeyli Veteriner

Aşağıdaki formu kullanarak Sultanbeyli Veteriner ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...