Tel: (0216) 419 6240

Adres: Fatih Bulvarı Atatürk Cad. No: 110 Modaoğlu Petrol Solunda Hasanpaşa Mh. Sultanbeyli, , İstanbul, Türkiye


Sultanbeyli Tıp Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Erdoğan Caddesi) yer alıyor. Sultanbeyli Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultanbeyli Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultanbeyli Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultanbeyli Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultanbeyli Tıp Merkezi

1 görüş var

  • hastanenizin santrallerine veya tel bakan kişiler maşşaallah çok kaba konuşmaları var teşekkur edrim bu gidişle iyi hasta kaybedersiniz

    Misafir, 21.03.2014 16:00:00

Sultanbeyli Tıp Merkezi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Sultanbeyli Tıp Merkezi
Mehmet Akif Mah.Erdoğan Caddesi, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 419 6240 Sultanbeyli Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Sultanbeyli Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...