Tel: (0216) 419 6240

Adres: Mehmet Akif Mh. Erdoğan Caddesi, No: 4, Sultanbeyli, İstanbul, Türkiye


Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Erdoğan Caddesi) yer alıyor. Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.
  • hastanenizin santrallerine veya tel bakan kişiler maşşaallah çok kaba konuşmaları var teşekkur edrim bu gidişle iyi hasta kaybedersiniz

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...