Tel: (0216) 496 3820

Adres: Sultanbeyli, Semerkant Sk, 22-26, 34920 Abdurrahmangazi, , İstanbul, Türkiye


Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Abdurrahmangazi Mah. mahallesinde (Semerkant Sokak) yer alıyor. Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü

0 görüş var

Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.87 puan almıştır.
Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü
Abdurrahmangazi Mah.Semerkant Sokak, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 496 3820 Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sultanbeyli Telekom Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...