Tel: (0216) 592 8832

Adres: Battalgazi Mahallesi, Kubbe Caddesi, No: 5, Sultanbeyli Spor Salonu, Pk: 34935, Mimarsinan, Sultanbeyli, , İstanbul, Türkiye


Sultanbeyli Spor Salonu, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Battalgazi Mah. mahallesinde (Kubbe Caddesi) yer alıyor. Sultanbeyli Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultanbeyli Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultanbeyli Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultanbeyli Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultanbeyli Spor Salonu

0 görüş var

Sultanbeyli Spor Salonu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Sultanbeyli Spor Salonu
Battalgazi Mah.Kubbe Caddesi, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 592 8832 Sultanbeyli Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Sultanbeyli Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...