Tel: (0212) 517 9490

Adres: Şehit Mehmet Paşa Yokuşu No: 3 Sultanahmet, İst, Fatih, İstanbul, Türkiye


Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.14 puan almıştır.
Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 517 9490 Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...