Adres: Sultan Sk, 34935 Battalgazi, Sultanbeyli, İstanbul, Türkiye


Sultan Sanayi Sitesi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Battalgazi Mah. mahallesinde (Sultan Sokak) yer alıyor. Sultan Sanayi Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultan Sanayi Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultan Sanayi Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultan Sanayi Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultan Sanayi Sitesi

0 görüş var

Sultan Sanayi Sitesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 7.62 puan almıştır.
Sultan Sanayi Sitesi
Battalgazi Mah.Sultan Sokak, Sultanbeyli, İstanbul.
Sultan Sanayi Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sultan Sanayi Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...