Tel: (0212) 579 0115

Adres: Sultan Murat Mah. Emsal Sok. No: 7küçükçekmece, , Küçükçekmece İstanbul, Türkiye


Sultan Murat İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Sultan Murat Mah. mahallesinde yer alıyor. Sultan Murat İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultan Murat İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultan Murat İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultan Murat İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultan Murat İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Merhaba okul aydad toplandisi yapilmis bir ogretmen olarak cocuklar ile ne konusdugnuzun farkindamisiniz aydat verilmedigi zaman anne niz yda cocuklar tuvslet yikicakmis ben bi veli olarak rahatsiz oldum milli egtim bakanligina sikayette bulunucam

    Misafir, 03.12.2013 23:13:00

Sultan Murat İlköğretim Okulu adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Sultan Murat İlköğretim Okulu
Sultan Murat Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 579 0115 Sultan Murat İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sultan Murat İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...