Tel: (0212) 640 5528

Adres: Mega Center C Blok No: 498, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • gıda
  • Bu firma 14 senedir faal

Sultan Et ve Gıda Üretim Marmara Bölge Müdürlüğü, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (Megacenter) yer alıyor. Sultan Et ve Gıda Üretim Marmara Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultan Et ve Gıda Üretim Marmara Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sucuk pastırma gibi her türlü et ve et ürünlerinin üretimi, alım satımı ve pazarlamasını yapmak ve 12. 1. 1987 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Sultan Et ve Gıda Üretim Marmara Bölge Müdürlüğü
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 25 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultan Et ve Gıda Üretim Marmara Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultan Et ve Gıda Üretim Marmara Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultan Et ve Gıda Üretim Marmara Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sultan Et ve Gıda Üretim Marmara Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...