Tel: (0216) 444 4778

Adres: Atalar Mah. Şehit Hakan Kurban Cad. No: 44, 34865, Kartal, İstanbul, Türkiye


Süleyman Şah Üniversitesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Orhantepe Mah. mahallesinde (Şht. Hakan Kurban Cadde) yer alıyor. Süleyman Şah Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süleyman Şah Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süleyman Şah Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süleyman Şah Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süleyman Şah Üniversitesi

0 görüş var

Süleyman Şah Üniversitesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Süleyman Şah Üniversitesi
Orhantepe Mah.Şht. Hakan Kurban Cadde, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 444 4778 Süleyman Şah Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Süleyman Şah Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...