Tel: (0216) 586 4500 veya 444 47 78

Adres: Fatih Mh. Eski Ankara Asfaltı Üzeri, No: 28, Leyla Dumankaya Kampüsü, Pk: 34956, Orhanlı, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Süleyman Şah Üniversitesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Eski Ankara Asfaltı) yer alıyor. Süleyman Şah Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süleyman Şah Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Süleyman Şah Üniversitesi
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.56 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süleyman Şah Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süleyman Şah Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süleyman Şah Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Süleyman Şah Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...