Tel: (0318) 225 2485

Adres: Fabrikalar Mah., Merkez, Kırıkkale, Türkiye


Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Kırıkkale ili Kırıkkale Merkez ilçesinin Fabrikalar Mah. mahallesinde (Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Girişi) yer alıyor. Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

0 görüş var

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Fabrikalar Mah.Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Girişi, Kırıkkale Merkez, Kırıkkale.
+90(0318) 225 2485 Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...