Tel: (0216) 306 5454

Adres: Petrol İş Mah. Beyaz Köşk Cad. Elif Sk. No: 1 Kartal, İstanbul, Türkiye


Süleyman Demirel Lisesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Petrol-iş Mah. mahallesinde yer alıyor. Süleyman Demirel Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süleyman Demirel Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süleyman Demirel Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süleyman Demirel Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süleyman Demirel Lisesi

1 görüş var

  • bu okula nasıl gidilio hangi otobüs gidio açıklamalı yazarsanz sevnrm

    Misafir, 22.05.2011 19:48:00

Süleyman Demirel Lisesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Süleyman Demirel Lisesi
Petrol-iş Mah., Kartal, İstanbul.
+90(0216) 306 5454 Süleyman Demirel Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Süleyman Demirel Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...