Adres: Kocaeli, Akasyalar Cd, 13-15, 41050 Yahyakaptan, , Kocaeli, Türkiye


Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yahya Kaptan Mah. mahallesinde (Akasyalar Caddesi) yer alıyor. Süleyman Demirel Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süleyman Demirel Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süleyman Demirel Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süleyman Demirel Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süleyman Demirel Kültür Merkezi

0 görüş var

Süleyman Demirel Kültür Merkezi adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.22 puan almıştır.
Süleyman Demirel Kültür Merkezi
Yahya Kaptan Mah.Akasyalar Caddesi, İzmit, Kocaeli.
Süleyman Demirel Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Süleyman Demirel Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...