Tel: (0212) 324 1254

Adres: Polis Lojmanları İçi Seyrantepe Levent, Şişli, İstanbul, Türkiye


Süleyman Celebi İlköğretim Okulu, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Süleyman Celebi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süleyman Celebi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süleyman Celebi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süleyman Celebi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süleyman Celebi İlköğretim Okulu

0 görüş var

Süleyman Celebi İlköğretim Okulu adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Süleyman Celebi İlköğretim Okulu
, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 324 1254 Süleyman Celebi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Süleyman Celebi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...