Tel: (0232) 420 1048

Adres: 207 Sok. No 32, Buca, İzmir, Türkiye


Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu, İzmir ili Buca ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde yer alıyor. Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben süleyman bilgenin öğrencisiyim 6ya gidiyorum ve altı yıldır da bu kuldayım bence çok güzel bi okul ve seviyeside çok iyi gelmek isteyenlere tavsiye edilir

    Misafir, 12.10.2010 21:17:00

Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.32 puan almıştır.
Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu
Atatürk Mah., Buca, İzmir.
+90(0232) 420 1048 Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Süleyman Bilgen İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...