Tel: (0442) 242 7074

Adres: Şükrüpaşa Anadolu Lisesi, Şükrüpaşa Mahallesi, Şehit Alaattin Çelik Caddesi, Yakutiye, Erzurum, Türkiye


Şükrüpaşa Anadolu Lisesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde yer alıyor. Şükrüpaşa Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şükrüpaşa Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şükrüpaşa Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şükrüpaşa Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şükrüpaşa Anadolu Lisesi

0 görüş var

Şükrüpaşa Anadolu Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Şükrüpaşa Anadolu Lisesi
, Yakutiye, Erzurum.
+90(0442) 242 7074 Şükrüpaşa Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şükrüpaşa Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...