Tel: (0212) 535 3081

Adres: Hürriyet Mah. 315 Sok. No: 13, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (315. Sokak) yer alıyor. Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.26 puan almıştır.
Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu
Hürriyet Mah.315. Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 535 3081 Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şükrü Yemenicioğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...