Tel: (0332) 248 0565

Adres: Şeyh Şamil Mah. Eminönü Cad. Selçuklu, Konya, Türkiye


Şukriye Onsun İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Şeyh Şamil Mah. mahallesinde (Eminönü Caddesi) yer alıyor. Şukriye Onsun İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şukriye Onsun İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şukriye Onsun İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şukriye Onsun İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şukriye Onsun İlköğretim Okulu

0 görüş var

Şukriye Onsun İlköğretim Okulu adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.04 puan almıştır.
Şukriye Onsun İlköğretim Okulu
Şeyh Şamil Mah.Eminönü Caddesi, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 248 0565 Şukriye Onsun İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şukriye Onsun İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...