Tel: (0212) 612 2400

Adres: Bağlar Cad. Bülbül Çkm. No: 2 Vatan Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Şükran Düğün Sarayı, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Vatan Mah. mahallesinde (Bağlar Caddesi) yer alıyor. Şükran Düğün Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şükran Düğün Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şükran Düğün Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şükran Düğün Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şükran Düğün Sarayı

0 görüş var

Şükran Düğün Sarayı adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Şükran Düğün Sarayı
Vatan Mah.Bağlar Caddesi, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 612 2400 Şükran Düğün Sarayı

Aşağıdaki formu kullanarak Şükran Düğün Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...