Tel: (0312) 276 0294

Adres: Akşemsettin Mah. Erk Sok. No: 4 Sincan Ankara Ankara, Türkiye


Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinin Akşemsettin Mah. mahallesinde yer alıyor. Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulumu seviyorum    Misafir, 02.11.2010 20:25:00

Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu
Akşemsettin Mah., Sincan, Ankara.
+90(0312) 276 0294 Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sühendan Kürklü İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...