Tel: (0212) 289 4684

Adres: G-32 Sok. No: 5/1 Ayazağa Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Sucuoğlu Kebap, Ayazağa, İstanbul ili Şişli ilçesinin Ayazağa Mah. mahallesinde (G-32. Sokak) yer alıyor. Sucuoğlu Kebap, Ayazağa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sucuoğlu Kebap, Ayazağa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Büfe, lokanta ve restaurant, çay bahçesi ve kahvehane gerek kendi adına gerekse başkalarının adına işletmek ve Amacını gerçekleştirmek ihtiyaçlarını karşılamak veya kaynaklarını değerlendirmek üzere menkul ve gayrimenkul malları ile (gemi dahil) iştirak paylarını ve hakları iktisap etmek aracılık yapmamak şartı ile gerçekleştirmek satın almak yeniden ithal ve inşa etmek kiralamak bunları kısmen veya tamamen başkalarına satmak kiraya vermek bunlar üzerinde rehin ipotek vesair ayni haklar tesis etmek ve diğer her türlü tasarrufta bulunmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Sucuoğlu Kebap, Ayazağa
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.83 puan aldı.
  • nefisstirrr.. lahmacunu!!

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sucuoğlu Kebap, Ayazağa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sucuoğlu Kebap, Ayazağa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sucuoğlu Kebap, Ayazağa