Tel: (0212) 222 5539

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 11 No: 1423 Okmeydanı, Şişli, İstanbul, Türkiye


Suar Medikal, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Rıfat Paşa Mah. mahallesinde (Perpa) yer alıyor. Suar Medikal yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Suar Medikal nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Suar Medikal, medikal sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız ürün seçiminde markalaşmayı kendine hedef seçerek, ülkelerinde markalaşmış ürünlerin ithalatını gerçekleştirip her geçen gün ürün yelpazesini talepler doğrultusunda daha da zengin çeşide ulaştırmayı prensip haline getirmiştir.Pazarladığımız ürünlerin birbirlerini tamamlayıcı nitelikte olmalarına önem verip, bu doğrultuda çalışmaktayız.


Firmamızın misyonu kaliteden ödün vermeden tecrübeli kadrosuyla kurumların ve işletmelerin ihtiyaçlarını temin edip satış sonrası olası problemlere karşı en kısa zamanda çözüm üretip, iş akışının aksamadan devamlılığını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Suar Medikal nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Suar Medikal konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Suar Medikal

Aşağıdaki formu kullanarak Suar Medikal ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...