Tel: (0212) 248 0282

Adres: Valikonağı Cad. No: 30 Teşvikiye Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Starbucks Nişantaşı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde (Vali Konağı Caddesi) yer alıyor. Starbucks Nişantaşı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Starbucks Nişantaşı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Starbucks Nişantaşı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Starbucks Nişantaşı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Starbucks Nişantaşı

0 görüş var

Starbucks Nişantaşı adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Starbucks Nişantaşı
Harbiye Mah.Vali Konağı Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 248 0282 Starbucks Nişantaşı

Aşağıdaki formu kullanarak Starbucks Nişantaşı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...