Tel: (0216) 492 6021

Adres: Harem Otogarı No: 12 Selimiye Mh. Harem Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Star Diyarbakır Turizm - Harem, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selimiye Mah. mahallesinde (Harem Otogarı) yer alıyor. Star Diyarbakır Turizm - Harem yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Star Diyarbakır Turizm - Harem nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Star Diyarbakır Turizm - Harem nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Star Diyarbakır Turizm - Harem konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Star Diyarbakır Turizm - Harem

0 görüş var

Star Diyarbakır Turizm - Harem adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Star Diyarbakır Turizm - Harem
Selimiye Mah.Harem Otogarı, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 492 6021 Star Diyarbakır Turizm - Harem

Aşağıdaki formu kullanarak Star Diyarbakır Turizm - Harem ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...