Tel: (0212) 221 7777

Adres: Darülaceze Cad. No:, Kat: 1-2-3-4 Okmeydanı Şişli, , İstanbul, Türkiye


S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Darülaceze Caddesi) yer alıyor. S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi

0 görüş var

S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi
Merkez Mah.Darülaceze Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 221 7777 S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak S.S.K.Okmeydanı Eğitim Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...