Tel: (0262) 226 9270 veya (0262) 226 9277

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Karayolu Sokak No: 35 Plajyolu Kuruçeşme, İzmit, Kocaeli, Türkiye


İzmit SGM Müdürlüğü, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. İzmit SGM Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmit SGM Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmit SGM Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmit SGM Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmit SGM Müdürlüğü

3 görüş var

  • bir kurum bukadarmı yavaş olur lütfen buna bir çare bulsunlar ben 5 haftaoldu istirat alalı halen ptt ye para yatacak benim başka yerden gelirim yok ancak maaşıma güvenirim bir istirat parasını 2 ayda alacaksam yandık biz devlet olarak kurum olarak çokkkkkkkkkk gerilerden geliyoruz AVRUPABİRLİĞİNE GİRMEK BİZİM NEYİMİZE birtek ssk kaldı özelleşmedik oda eli kulağındadır.

    Misafir, 09.10.2010 01:34:00

  • ben ssk müdürlügüne e postaya ulaşamıyorum neden

    Misafir, 29.08.2010 18:48:00

  • SSK Md.lüğünüz gerektiği şekilde seri ve disiplinli çalışmıyor.1,5 aydır ıstırahat param yatmıyor ve nasıl hızlandırılacağı hakkında bilgi verilmiyor.Kayıtlar zamanında işlenmiş olsa bu sorunlar yaşanmaz.İnsanların madur olmaması için SSK'nın bu konuda işlemleri hızlandırmak için çözüm üretmesi gerekmektedir.

    Misafir, 28.07.2010 18:38:00

İzmit SGM Müdürlüğü adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
İzmit SGM Müdürlüğü
Cumhuriyet Mah., İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 226 9270 İzmit SGM Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İzmit SGM Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...