Tel: (0212) 268 3545

Adres: Levent Mh. Binbir Çiçek Sokak, No: 2, Pk: 34335, Levent, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Levent Semt Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levazım Mah. mahallesinde (Binbir Çiçek Sokak) yer alıyor. Levent Semt Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Levent Semt Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Polikliniğimizde; Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Spor Hekimliği, Psikiyatri, Radyoloji (Röntgen) ve Laboratuar hizmetleri verilmektedir.
Sağlık Kurulu, İstirahat Raporu, Silah Raporu ve İlaç Raporu verilmektedir. Polikliniğimizin 3.katında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi hizmeti verilmekte olup; ayaktan hasta kabul edilmektedir.


0 görüş var

    Levent Semt Polikliniği
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.63 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Levent Semt Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Levent Semt Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Levent Semt Polikliniği