Tel: (0212) 268 3545

Adres: Binbir Çiçek Sok. No: 1 Levent Mh. 1.Levent Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Ssk Levent Semt Polikliniği, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levazım Mah. mahallesinde (Binbir Çiçek Sokak) yer alıyor. Ssk Levent Semt Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ssk Levent Semt Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ssk Levent Semt Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ssk Levent Semt Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ssk Levent Semt Polikliniği

0 görüş var

Ssk Levent Semt Polikliniği adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Ssk Levent Semt Polikliniği
Levazım Mah.Binbir Çiçek Sokak, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 268 3545 Ssk Levent Semt Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Ssk Levent Semt Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...