Tel: (0312) 207 8000 veya (0312) 431 2352

Adres: Sgk Genel Müd, Ziyabey Caddesi, No: 6, Pk: 06520, Balgat, Çankaya, Ankara, Türkiye


SSK Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Balgat Mah. mahallesinde (Ziya Bey Caddesi) yer alıyor. SSK Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. SSK Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak SSK Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak SSK Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: SSK Genel Müdürlüğü

1 görüş var

  • Ben diyarbakırdan hamdiye kuzu sigorta param 2 aydır yatırılmıyor,her defasında kagıt ankaraya göndermek zorundayız.Bunu diyarbakır ssk'da halletmem için ne yapmalıyım.ilginiz bekliyorum tşkler.

    Misafir, 09.12.2013 11:24:00

SSK Genel Müdürlüğü adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.14 puan almıştır.
SSK Genel Müdürlüğü
Balgat Mah.Ziya Bey Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 207 8000 SSK Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak SSK Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...