Tel: (0312) 207 8000 veya (0312) 431 2352

Adres: Sgk Genel Müd, Ziyabey Caddesi, No: 6, Pk: 06520, Balgat, Çankaya, Ankara, Türkiye


SSK Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Balgat Mah. mahallesinde (Ziya Bey Caddesi) yer alıyor. SSK Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. SSK Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  SSK Genel Müdürlüğü
  Toplam 82 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 11.78 puan aldı.
 • iyi günler efendim, bugün kurumunuzu aradim, mesgul oldugu icin görüsemedim. Beni en cok üzen, sizi arayanlari bekletirken arkada calan ingilizce müzük oldu! Siz türkce müzügün ingiltere veya amerika SGK kurumlarinda kendi vatandasina dinletilebilecegini düsünebiliyor musunuz? Bu ne bicim devlet kurumu, bu ne bicim yönetim? Siz bu millet ile oynuyor musunuz?

  5/ 5 yıldız
  ,

 • benim emeklilik islemlerim 12.12.2013 tarihinde baslamasina ragmen bir türlü emekliligim baglanmiyor . bilgilerinize.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Ben diyarbakırdan hamdiye kuzu sigorta param 2 aydır yatırılmıyor,her defasında kagıt ankaraya göndermek zorundayız.Bunu diyarbakır ssk'da halletmem için ne yapmalıyım.ilginiz bekliyorum tşkler.

  35/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak SSK Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak SSK Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: SSK Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak SSK Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...