Adres: Ssk Bölge Müd, Konak, 35210 Akdeniz, , İzmir, Türkiye


SSK Bölge Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinin Akdeniz Mah. mahallesinde yer alıyor. SSK Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. SSK Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak SSK Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak SSK Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: SSK Bölge Müdürlüğü

2 görüş var

  • istirahat paraları neden geç yatıyor 3 hafta oldu para yatmamış

    Misafir, 03.09.2010 16:07:00

  • çeşmde oturuyorum kaymakamlıkta 4/c li yim mayıs 2de ayağım kırıldı 30 ağustasa kadar raporluyum rapor parası için evraklarımda eksik varmı diye rapor servisine bir türlü telefonla ulaşamıyorum telefon servise bağlanıyor kimse açmıyor ameliyatlıyım yürüyemiyorum izmire nasıl gideyim 3 ay olacak hiç para almadımne yapacağımı şaşırdım lütfen yardımcı olun rapor servisine ulaşmamı sağlaya na minnettar kalırım tel-7167795

    Misafir, 28.07.2010 17:03:00

SSK Bölge Müdürlüğü adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.19 puan almıştır.
SSK Bölge Müdürlüğü
Akdeniz Mah., Konak, İzmir.
SSK Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak SSK Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...