Tel: (0312) 596 2000

Adres: Görüntüleme Merkez, Altındağ, 06110 Ziraat, , Ankara, Türkiye


Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Ziraat Mah. mahallesinde yer alıyor. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi

0 görüş var

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ziraat Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 596 2000 Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...