Tel: (0212) 508 5813

Adres: Doğanbey Cad. No: 94 Gençosman Mh. Güngören, , İstanbul, Türkiye


S.S.İstanbul Sakatatçılar ve İşkembeciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi, İstanbul ili Güngören ilçesinin Gençosman Mah. mahallesinde (Doğanbey Caddesi) yer alıyor. S.S.İstanbul Sakatatçılar ve İşkembeciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. S.S.İstanbul Sakatatçılar ve İşkembeciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    S.S.İstanbul Sakatatçılar ve İşkembeciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak S.S.İstanbul Sakatatçılar ve İşkembeciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak S.S.İstanbul Sakatatçılar ve İşkembeciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: S.S.İstanbul Sakatatçılar ve İşkembeciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi