Tel: (0212) 671 5870 veya (0212) 671 5871

Adres: İkitelli Osb, Bedrettin Dalan Bulvarı, Aykosan Sanayi Sitesi, Yönetim Binası, Kat: 1, İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (AYKOSAN Sanayi Sitesi) yer alıyor. Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Küçük ve orta boy sanayiciler ve ihtiyaç duydukları meslek erbabı için günün şartlarına uygun modern teknik şartları haiz birer işyerine sahip olmalarını sağlamak ve bu topluluğun genel hizmetlerini karşılayacak tesisleri içine alan küçük sanayi ve organize sanayi sitesi kurarak ve kurulmuş olanlara katılarak teknik görgü ve bilgilerini arttırmak. Taşınır ve taşınmaz mallar ve haklar edinir bunları satar ipotek eder kiraya verir işletir ve kullandırır ve kooperatifin 19. 4. 2005 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.8 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Aykosan Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...