Tel: (0216) 413 2997

Adres: Çavuşbaşı Cad. Özgür Sok. No: 26 Dük:1 Kavacık Mh. Beykoz, , İstanbul, Türkiye


Sporium Outlet, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Kavacık Mah. mahallesinde (Fatih Sultan Mehmet Caddesi) yer alıyor. Sporium Outlet yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sporium Outlet nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sporium Outlet nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sporium Outlet konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sporium Outlet

0 görüş var

Sporium Outlet adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Sporium Outlet
Kavacık Mah.Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Beykoz, İstanbul.
+90(0216) 413 2997 Sporium Outlet

Aşağıdaki formu kullanarak Sporium Outlet ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...