Adres: Altındağ, Altınsoy Cd, 06330 Doğanbey, , Ankara, Türkiye


Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Doğanbey Mah. mahallesinde (Altınsoy Caddesi) yer alıyor. Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu

2 görüş var

  • wahat is the <3 <3 <3 <3 <3 puan okey

    Misafir, 03.01.2014 21:53:00

  • çok saolun... çok lazımdı.beden eğitimi öğretmeni ödew wermişti...:D

    Misafir, 09.12.2010 19:14:00

Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
Doğanbey Mah.Altınsoy Caddesi, Altındağ, Ankara.
Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...