Adres: Soyak Ümraniye Sitesi, 34770 Çakmak, Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Soyak Yenişehir Palmiye Evleri, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Çakmak Mah. mahallesinde (Soyak Ümraniye Sitesi) yer alıyor. Soyak Yenişehir Palmiye Evleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Soyak Yenişehir Palmiye Evleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Soyak Yenişehir Palmiye Evleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Soyak Yenişehir Palmiye Evleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Soyak Yenişehir Palmiye Evleri

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Soyak Yenişehir Palmiye Evleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...