Tel: (0212) 533 1152

Adres: Kırıkçeşme Mah. Atatürk Bulvarı Kendir Sk. Sgk Blokları 1. Blok E Kapısı Fatih 34260 – İstanbul İstanbul, Türkiye


Sosyal ve Çalışma Bakanlığı İstanbul Bölge müdürlüğü, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Sosyal ve Çalışma Bakanlığı İstanbul Bölge müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sosyal ve Çalışma Bakanlığı İstanbul Bölge müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sosyal ve Çalışma Bakanlığı İstanbul Bölge müdürlüğü
    Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.46 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sosyal ve Çalışma Bakanlığı İstanbul Bölge müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sosyal ve Çalışma Bakanlığı İstanbul Bölge müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sosyal ve Çalışma Bakanlığı İstanbul Bölge müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sosyal ve Çalışma Bakanlığı İstanbul Bölge müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...