Tel: (0216) 324 7096

Adres: Esatpaşa Mah. İnönü Cad. No: 1 Ataşehir İstanbul İstanbul, Türkiye


Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Esatpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben eski bir sosyal meskenler i.ö.o ögrencisiyim ve hala kalbimde okulum var

    Misafir, 16.05.2011 17:54:00

Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5 puan almıştır.
Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu
Esatpaşa Mah., Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 324 7096 Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sosyal Meskenler İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...