Tel: (0212) 505 7272

Adres: Talatpaşa Cad. Begonyalı Sok. No: 5 Daire: 3 Bahçelievler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


S.O.S. İnternational Ambulans, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Şenyuva Sokak) yer alıyor. S.O.S. İnternational Ambulans yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. S.O.S. İnternational Ambulans nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak S.O.S. İnternational Ambulans nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak S.O.S. İnternational Ambulans konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: S.O.S. İnternational Ambulans

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak S.O.S. İnternational Ambulans ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...