Sony Yetkili Servisi Mahir Elektronik logo

Tel: (0212) 543 8242

Adres: Olgunlar Sok. No: 11 İncirli Metro Yakınında İlkbahar Apt. Kat: 1, Daire: 1 Kartaltepe Mh., İncirli, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Sony Yetkili Servisi Mahir Elektronik, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Olgunlar Sokak) yer alıyor. Sony Yetkili Servisi Mahir Elektronik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sony Yetkili Servisi Mahir Elektronik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Sony Yetkili Servisi Mahir Elektronik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sony Yetkili Servisi Mahir Elektronik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sony Yetkili Servisi Mahir Elektronik

Aşağıdaki formu kullanarak Sony Yetkili Servisi Mahir Elektronik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...