Sony Yetkili Servis logo

Tel: (0212) 570 5868

Adres: Zuhuratbaba Cad. No: 16 Zuhuratbaba Mh., Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Sony Yetkili Servis, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (Zuhurat Baba Caddesi) yer alıyor. Sony Yetkili Servis yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sony Yetkili Servis nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Sony Yetkili Servis
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.76 puan aldı.
  • sony L marka cep telefomu aldım ön kamarada grenleşme var ne yapmalıyım

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sony Yetkili Servis nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sony Yetkili Servis konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sony Yetkili Servis

Aşağıdaki formu kullanarak Sony Yetkili Servis ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...