Sony Türkiye Genel Müdürlük logo

Tel: (0216) 633 9800 veya 444 76 69

Adres: Saray Mh. Üntel Sokak, No: 10, Onur Ofis Park İş Merkezi, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Sony Türkiye Genel Müdürlük, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Saray Mah. mahallesinde (Üntel Sokak) yer alıyor. Sony Türkiye Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sony Türkiye Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sony Türkiye Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sony Türkiye Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sony Türkiye Genel Müdürlük

1 görüş var

  • vatan bilgisayar izmir bornova satış biriminden 545763320000650 seri nolu sony i5 işlemci labtop satın aldım. aldıktan bir ay gibi bir zaman geçtiği bir gün bilgisayarımla çalışırken yön ok tuşlarından sol yön tuşunun yerinden çıktı .sözüme itimat ederseniz hiç bir sert mudahalem bir darbe herhangi sert hareket olmamıştır. birde o kadar marka arasından sony tercihim hem güvenilir bir marka hemdekalitesiyle beni destekleyeceği umudu ile terhihimi sonyden yana kullandım .fakat çıkan tuş için vatan bilgisayara serviste granti hakkımdan bunun tamiri veya değişimini istedim . servis bana dönüş yaptı bu garanti kapsamına girmiyor diyorlar ben diyorumki benim bunda hiçbir kabahatim yok nasıl oluyorda sony gibi bir marka müşterisine itimat etmeyip böyle sorumsuzca bit pazarı mantığı ile ne koparırsak kar anlayışı ile hareket eder. efendim sizden ricam bu konuya müdahil olup mağduriyetimin giderilmesi bir sony severi daha kaybetmemeniz konusunda hassas davranmanızı rica ediyorum.koskoca sony ailesine bir tuş takımı zarar vermez herhalde.

    Misafir, 31.01.2014 11:24:00

Aşağıdaki formu kullanarak Sony Türkiye Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...