Tel: (0212) 275 3737

Adres: Gayrettepe Mh. Gönenoğlu Sokak, No: 7, Pk: 34349, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş., İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Gayrettepe Mah. mahallesinde (Gönenoğlu Sokak) yer alıyor. Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü zemin etüd, proje ve kontrollük hizmetlerinin yapılması su kaynakları çevre ve geoteknik mühendisliği ile ilgili her türlü aletsel gözlem ve değerlendirmelerin yapılması. Şirketin konusu ile ilgili her türlü gayri menkullerin menkul malların motorlu veya motorsuz kara hava deniz vasıtaları ile makinelerin tesislerin teçhizatların taşıtların araçların iktisap edilmesi devredilmesi ve bunların üzerinde ayni veya şahsi tasarruflarda bulunulması alınması satılması kiraya verilmesi kiralanması gayri menkuller üzerinde aracılık yapmamak kaydı ile her türlü ayni ve şahsi hakların tesis ve tescili terkini her türlü tasarruflarda bulunulması kendi gayrimenkullerinin veya başkası gayrimenkulleri üzerinde kendi hesabına veya başkala rı namına her türlü ipotekler takyidatlar tesis edilmesi bunların kabulü reddi veya bunların fek edilmesi şirket konusu ile ilgili taşımacılık hizmetleri yapılması ve 8. 7. 2011 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...