Tel: (0236) 613 2252

Adres: Nihat Danışman Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 5, 45500 soma Merkez, Soma, Manisa, Türkiye


Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü, Manisa ili Soma ilçesinin Namazgah Mah. mahallesinde (Ordu Sokak) yer alıyor. Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.8 puan aldı.
  • merhaba..oncelıkle hepınıze hayırlı görevler diliyorum. benim cok rahatsız oldugum bır konu var.. turgutalp mahallesı sadık renault servis cıvarında oturuyorum. anayoldan gecen kamyonların sureklı avaz avaz kornaya basarak selamlasmalarından ınanılmaz rahatsızlık duyuyoruz adamlar sankı bırbırlerını ılk defa gorurmus gıbı havalı kornaları oyle bır calıyorlarkı kafa dayanmıyor artık..polıs ı gorduklerınde kuzu gıbı gecıyorlar yavas yavas ama sonrasında adamlar utanmasalar bu yoldan 120 ıle gıdecekler lutfen bu konuya bır care bulunsun..

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Soma İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...