Tel: (0312) 483 0352

Adres: Sokullu Mehmet Paşa Cad. No: 50 Dikmen Çankaya, Ankara, Türkiye


Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • iyi bir okul tavsiye ederim

    Misafir, 27.06.2011 19:35:00

  • çok güzel bi okul tavsiye ederim spor salanu,deney odası,resim atolyesi vb herşeyi var özel okul gibi ankaranın ikinci en güzel devlet okulu

    Misafir, 27.06.2011 19:34:00

Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.1 puan almıştır.
Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 483 0352 Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sokullu Mehmet Paşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...