Tel: (0256) 518 4856

Adres: Kemal Paşa Mahallesi, Forbes Sokak, No: 3, Söke, Aydın, Türkiye


Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Aydın ili Söke ilçesinin Kemalpaşa Mah. mahallesinde (Fabrika Sokak) yer alıyor. Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Kemalpaşa Mah.Fabrika Sokak, Söke, Aydın.
+90(0256) 518 4856 Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Söke Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...